Jeżeli na Twojej drodze lub kogoś z Twoich bliskich pojawił się problem z nadmiernym spożywaniem alkoholu, już teraz warto zawalczyć o swoją przyszłość! Nigdy nie jest za późno, aby zrobić ten  stanowczy krok i uwolnić życie od niebezpiecznych uzależnień.

 

Targówek, Praga, Śródmieście… niezależnie skąd jesteś, skontaktuj się z nami

Surgery Clinic to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie:

  • profesjonalnych lekarzy specjalizujących się w zakresie chirurgii,
  • indywidualne i sumienne podejście do każdego pacjenta,
  • niskie ceny za usługi na najwyższym poziomie,
  • efektywną pomoc w walce z nałogiem alkoholowym.

Wszywka esperalowa Praga – by walczyć z uzależnieniem

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o leczeniu to trudny moment w życiu każdego pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy miał poczucie bezpieczeństwa. Dlatego zarówno odtruwanie poalkoholowe, jak i wszywanie esperalu odbywa się w komfortowych, przyjemnych warunkach. „Dobro pacjenta jest najważniejsze” – to nasza firmowa dewiza. Nie pozwolimy, by komukolwiek stała się krzywda.

Specjalizujemy się w farmakologicznym leczeniu za pomocą leku o nazwie esperal. Jest to środek od lat stosowany w kuracji antyalkoholowej. Zaszycie alkoholowe (wszywka) to zabieg, którego celem jest umieszczenie w organizmie pacjenta sterylnych tabletek inhibitora dehydrogenazy aldehydowej.

W jaki sposób wszywka działa na organizm poddany leczeniu? Powoduje tzw. „uczulenie na alkohol”. Pacjent, który zdecyduje się spożyć nawet najmniejszą ilość alkoholu, może zaobserwować objawy typowe dla silnego zatrucia organizmu: nudności, bóle głowy, problemy z ciśnieniem oraz oddychaniem. Innymi przejawami są: częstoskurcze (szybsze bicie serca), zapaść sercowo-naczyniowa, w rzadkich przypadkach zgon pacjenta.

Esperal jest środkiem, który efektywnie pomaga  w utrzymaniu abstynencji.

 

Zacisze? Bródno? Inne warszawskie osiedle?

Gdziekolwiek mieszkasz, zapoznaj się z naszą ofertą, przyjdź lub zadzwoń – pomożemy i nigdy nie zostawimy z problemem!