Poszukujesz skutecznej metody, aby raz na zawsze uwolnić się od alkoholu?

Esperal Piastów

Mieszkasz w Warszawie lub w pobliskich miejscowościach: Piastów, Piaseczno? Chcemy zaprosić Cię do Surgery Clinic, aby przedstawić jak esperal działa w walce o życie bez uzależnień.

Naszą klinikę tworzą doświadczeni warszawscy lekarze, niebojący się nowych wyzwań.  Oferujemy usługi, w których niezbędna jest fachowa ręka chirurga. Tym, co możemy zaproponować naszym pacjentom, jest  nie tylko najwyższy poziom świadczeń za bardzo rozsądne pieniądze, ale również profesjonalną opiekę od momentu przekroczenia progu  naszego gabinetu. Dla nas najważniejsze jest dobro pacjenta i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby każdy chory po konsultacji z naszym specjalistą mógł powiedzieć: „od tego momentu, będzie już tylko lepiej!”.

Z roku na rok pracujemy nad tym, aby być coraz lepszymi specjalistami, spełniając oczekiwania pacjentów. Wierzymy, że nasze zaangażowanie i skuteczność docenią osoby nie tylko z Warszawy, ale również okolic.

Zaszycie alkoholowe esperalem dla mieszkańców Piastowa

Specjalizujemy się w leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu. Wszywka alkoholowa to lek w postaci tabletki wszczepianej w organizm osoby uzależnionej. Metoda ta należy do farmakologicznej terapii awersyjnej, która zmusza pacjenta do całkowitej abstynencji. Chory, obawiając się konsekwencji (mdłości, wymioty, zawroty głowy, nudności, nieprawidłowe funkcjonowanie układu: oddechowego, krwionośnego, nerwowego itp.) wynikających ze spożycia alkoholu, po wykonaniu implantacji leku esperal, staje się człowiekiem wolnym od uzależnień.

Wszywka alkoholowa, chociaż powoduje mnóstwo nieprzyjemnych objawów po spożyciu alkoholu, ma wielu zwolenników. Właśnie dlatego uważana za jedną z najbardziej efektywnych metod w walce z alkoholizmem. Sam zabieg należy do bezbolesnych, a wykonując go w Surgery Clinic możemy zagwarantować: intymność, dokładność, 100% bezpieczeństwo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą również osoby z Piastowa.