Czy słyszałeś kiedyś o leku znanym jako esperal? Wiesz jak działa wszywka? Masz problem z nadużywaniem alkoholu? Jesteś mieszkańcem miasta Piaseczno?  Dzieli Cię tylko 15 km od naszej kliniki i profesjonalnej pomocy w osiągnięciu abstynencji.

Esperal Piaseczno

Esperal to lek zamieszczony we wszywce alkoholowej. Wszywka występuje w postaci sterylnej tabletki, która jest implantowana  do organizmu chorego. Esperal ma za zadanie odstraszyć przed spożywaniem alkoholu, wywołując niepokojące objawy: nudności, wymioty, zawroty i bóle głowy, zaczerwienienia skóry, problemy z oddychaniem, i ciśnieniem, szybsze bicie serca, czy zapaść. Właśnie dlatego esperal uważany jest za jeden z najstarszych i najskuteczniejszych leków w walce z alkoholizmem.

Nasza klinika funkcjonuje na terenie Warszawy od 2009 roku. Oferujemy wykonanie usług związanych z zabiegami chirurgicznymi na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Dla lekarzy z Surgery Clinic praca to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim możliwość niesienia pomocy. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, z należytą troską –  tak by czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Wszywka alkoholowa dla mieszkańców Piaseczna dostępna w Surgery Clinic

Surger Clinic to przede wszystkich miejsce, gdzie pomoc odnajdą osoby cierpiące na uzależnienie od alkoholu. Zajmujemy się nie tylko usunięciem z organizmu niebezpiecznych substancji po przedawkowaniu (detoks), ale również profesjonalnym, bezbolesnym wykonaniem zabiegu implantacji esperalu. To właśnie dzięki niemu, pomogliśmy już wielu pacjentom i mamy nadzieję, że również Ty znajdziesz u nas sposób na przezwyciężenie nałogu.

Jeśli alkohol zawładnął Twoim życiem lub ktoś z Twoich bliskich nie może poradzić sobie z uzależnieniem, nie czekaj dłużej, zadzwoń lub przyjdź do naszej kliniki, aby poznać szczegóły terapii. Chętnie pomożemy w podjęciu właściwej, przemyślanej i świadomej decyzji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą również osoby z pobliskiego Piaseczna.