Esperal Ochota

Esperal – walka z uzależnieniem od alkoholu

Esperal jest środkiem wykorzystywanym w leczeniu choroby alkoholizmu. Coraz popularniejsza w ostatnich latach wszywka esperalowa jest jedną z najskuteczniejszych metod u osób nadużywających alkohol. Zabieg wykonywany jest przez chirurga w odpowiednich warunkach. Dzięki temu jest on bezpieczny dla pacjenta, chociaż u niektórych mogą pojawić się niewielkie skutki uboczne takie jak nudności czy zawroty głowy.

 

Kiedy można podać pacjentowi Esperal?

Zaszycie alkoholowe jest możliwe już po upływie 12 godzin od ostatniego spożycia alkoholu. Zaleca się jednak, aby odczekać przynajmniej dobę – ten czas ma na celu zminimalizowanie skutków ubocznych.

W Surgery Clinic proponujemy pomoc w rozwiązaniu problemów z alkoholem. Dbamy o odpowiednie podejście do każdego pacjenta, oferując nie tylko bardzo atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim intymność i odpowiedni komfort, które są bardzo ważne.

Nasza klinika znajduje się praktycznie w centrum miasta Warszawa – jednak z usług naszych specjalistów korzystają między innymi pacjenci z dzielnicy Ochota.