Poszukujesz kliniki, w której dowiesz się więcej szczegółów na temat leczenia alkoholizmu za pomocą esperalu? Chcesz uzyskać pomoc w zakresie odtruwania po zatruciu alkoholowym? Jesteś w trakcie podejmowania ciężkiej decyzji dotyczącej całkowitej abstynencji?

 

Ursynów? Mokotów? Wilanów? Wola? Gdziekolwiek mieszkasz, przyjdź do warszawskiego Ursynowa, by poznać ofertę Surgery Clinic.

Naszą specjalizacją jest implantacja leku znanego jako esperal, a w konsekwencji ratowanie pacjentów  przed  niebezpiecznymi zagrożeniami związanymi z nadużyciem alkoholu. Przez wszystkie lata działalności zdobyliśmy niezbędną wiedzę i umiejętności, by pomagać chorym nie tylko z Warszawy, ale również całej Polski. Mamy nadzieję, że nasz profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta,   a także troska o najmniejszy szczegół związany z dobrem chorego, zaowocują jeszcze szerszym gronem zadowolonych klientów.

Zajmujemy się implantacją esperalu

W ofercie naszej kliniki znajdują się usługi związane z zabiegami chirurgicznymi. Jednak głównym zadaniem Surgery Clinic jest odtruwanie i leczenie osób chorych na alkoholizm. Stosujemy terapie awersyjną. Zanim zdecydujesz się na zabieg, pragniemy byś dowiedział się jak najwięcej o wszywce alkoholowej.

Wszywka to tabletka zawierająca esperal. Lek ten powoduje niechęć, uczulenie na alkohol. Zabieg polega na bezbolesnym i komfortowym wszczepieniu substancji pod skórę pacjenta. Zaszycie proponowane jest osobom z problemami alkoholowymi w celu całkowitego zaprzestania przyjmowania wysokoprocentowych trunków. Wszywka ma za zadanie wywołać strach u pacjenta przed spożywaniem alkoholu. Konsekwencjami połączenia esperalu z etanolem są nieprzyjemne objawy, które mogą zagrozić zdrowiu, a nawet życiu (bóle, wymioty, czerwona skóra, przyśpieszone bicie serca, trudności w złapaniu tchu). Dolegliwości widoczne są już po około 10 minutach od spożycia używki.

Pragniesz dowiedzieć się więcej jak działa esperal – wszywka alkoholowa? Czekamy na Ciebie w  naszej klinice. Z przyjemnością odpowiemy również na pytania telefonicznie lub zadane poprzez formularz kontaktowy.