To nieprawda, że popadając w problemy alkoholowe znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia. To nieprawda, że pozostaje Ci tylko czekać, aż Twoje życie zostanie pozbawione radości, perspektyw, rodziny. To nieprawda, że jesteś sam i nikt nie jest w stanie Ci pomóc.

Nasza klinika została stworzona po to, abyś nie czuł się osamotniony w trudnym momencie swojego życia. Pomożemy Ci wytrwać w abstynencji za pomocą wszywki alkoholowej.

 

Działamy na terenie Warszawy, ale do skorzystania z  naszej oferty zachęcamy również mieszkańców okolicznych miast, m.in. Marki, Ząbki.

Naszą specjalnością jest wszywka alkoholowa

My – chirurdzy z Surgery Clinic, troszczymy się o komfort psychiczny i fizyczny naszych pacjentów. Dbamy o to, aby każdy zabieg wykonany był w sposób: sterylny i profesjonalny, przy jednoczesnym spełnianiu wszystkich oczekiwań pacjenta. Specjalizujemy się w implantacji wszywki, która ma pomóc w walce z chorobą alkoholową. Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z metodą leczenia alkoholizmu za pomocą leku znanego jako esperal, poznaj jej działanie.

  • Esperal (wszywka alkoholowa) to środek, który zawiera disulfiram, powodujący syndromy typowe dla zatrucia organizmu podczas spożywania alkoholu.
  • Wszywka alkoholowa to tabletka zawierająca esperal, którą umieszcza się pod skórą pacjenta.
  • Zaszycie jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i bezbolesnym.
  • Typowe objawy występujące po implantacji esperalu, podczas spożycia alkoholu to: senność, wymioty, bóle głowy, zapalenie nerwów, duszność, alergia skóry, zaburzenia rytmu serca i prawidłowego działania funkcji życiowych.
  • Głównym celem wszywki alkoholowej jest zniechęcenie chorego do spożywania trunków procentowych.
  • Esperal w skuteczny sposób przyczynia się do przejścia w stan całkowitej abstynencji.

Alkoholizm to nie choroba, od której nie ma ucieczki.  Można z nią walczyć!

Zapraszamy także mieszkańców Ząbek i Marek. Zapoznaj się z ofertą Surgery Clinic i podejmij najważniejszy krok w swoim życiu.

Jeżeli zamieszkujesz Piaseczno, wszywka to sposób na leczenie alkoholizmu także dla Ciebie.