Kiedy alkohol zaczyna władać Twoim życiem, czujesz bezsilność.  Nie wiesz, gdzie odnaleźć pomoc, bezradnie poszukujesz informacji na temat różnorodnych metod leczenia. Przestajesz odczuwać radość, irytują Cię najbliżsi, a codziennemu życiu towarzysz lęk i agresja. My – Surgery Clinic wiemy, jak Ci pomóc!  Razem uda się nam osiągnąć sukces.

 

Esperal lekiem na walkę z chorobą alkoholową

Wszywka to implantowanie esperalu do organizmu pacjenta. Substancja ta stała się popularna już początkiem XX wieku, kiedy w jednej z fabryk zauważono, że esperal powoduje przeróżne dolegliwości u robotników spożywających alkohol. Aktualnie  jest to lek  całkowicie legalny, który efektywnie zniechęca do spożywania napojów alkoholowych.

 

Wszywka odmienia życie pacjentów

Zaszycie polega na wszczepieniu do organizmu człowieka specjalnych tabletek zawierających  disulfiram – substancji znanej  jako esperal. Po zabiegu implantacji leku, osoba borykająca się z chorobą alkoholową ma stanowczy zakaz spożywania używek. Jeśli pacjent, pomimo że w jego organizmie umieszczono wszywkę, ponownie spożyje napój zawierający etanol, odczuje dolegliwości typowe dla zatrucia: mdłości, wymioty, bóle głowy, problemy z sercem, oddychaniem, prawidłowym funkcjonowaniem organizmu.  Esperal to środek, którego głównym zadaniem jest spowodowanie awersji do spożywania alkoholu.

Surgery Clinic to miejsce, w którym profesjonalni, doświadczeni specjaliści w zakresie chirurgii, pomogą Ci podjąć decyzję o walce z nadużywaniem alkoholu, a także doradzą w sprawie leczenia i wykonają bezbolesny zabieg implantacji esperalu. Pracując, nasi lekarze dążą do tego, aby zapewnić fachową opiekę, bezpieczeństwo. Pamiętają jednocześnie, że dobro pacjenta jest pierwszorzędną  wartością.

Zapraszamy mieszkańców osiedla Tarchomin, w dzielnicy Białołęka, a także społeczność wszystkich warszawskich dzielnic i okolic (takich jak np. Ząbki, Marki) do konsultacji z naszymi specjalistami. Oferujemy konkurencyjne ceny usług.